Igor Kwiatkowski – Pół geniusz, pół kretyn
2 maja 2021

KUP BILET

bilety24 17:00 kabaretowebilety.pl 17:00

Informujemy, że występ Igora Kwiatkowskiego został przełożony na 2 maja 2021 r. / godzina 17:00
Bilety zakupione w kasach Kina Polonia, online w systemie bilety24 oraz na platformie kabaretowebilety.pl zachowują ważność.

Zwroty biletów zakupionych w kasach Kina Polonia – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-14:00 po uprzednim kontakcie na nr telefonu 71 312 12 43.

Widzowie, którzy zakupili bilety online za pośrednictwem systemu bilety24 otrzymają informację mailową, dotyczącą dalszego postępowania.

Wszyscy, którzy kupili bilety za pośrednictwem portalu kabaretowebilety.pl proszeni są o kontakt z organizatorem.

Gminne Centrum Kultury i Sportu – Sala Widowiskowa
Trzebnica, ul. Prusicka 12

2 MAJA 2021 r. / 17:00

bilety 80 zł

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. W najnowszym programie Igor dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.