Cudowna terapia
20 maja 2021
18:00

Kasy Kina Poloniakupbilecik.pl

Informujemy, że planowany spektakl „Cudowna terapia” planowany na 14 marca 2021 r. został przełożony na 20 maja 2021 r. / 18:00

Bilety zakupione wcześniej zachowują ważność.

Zwrotu biletów należy dokonać – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym – w kasie Kina Polonia do 15 grudnia 2020 r. Jeżeli zwrot nie nastąpi do 15 grudnia 2020 r., będzie to jednoznaczne z akceptacją nowego terminu spektaklu.

Jeżeli posiadacie Państwo paragon, potwierdzający zakup biletów, bardzo prosimy o okazanie w trakcie zwrotu. Ułatwi to nam pracę.

Bilety nabyte online zwracane są za pośrednictwem serwisu bilety24.pl. Szczegóły tutaj.

20 maja 2021 r. / 18:00

Gminne Centrum Kultury i Sportu – Sala Widowiskowa
Trzebnica, ul. Prusicka 12

bilety 85 zł

„Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku”

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach.Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada:
W roli Joanny Dorek: Dominika Ostałowska
W roli Walentego Dorka : Dariusz Kordek
W roli Terapeuty: Artur Pontek

Reżyseria:
Dariusz Taraszkiewicz

Scenografia i kostiumy:
Dorota Kalitowicz

Choreografia:
Krzysztof Hulboj i Janja Leser

Muzyka:
Krzysztof Matysiak

Czas trwania:
90 min. + przerwa

ZAMIAST DO GABINETU ZAPRASZAMY DO TEATRU NA CUDOWNĄ TERAPIĘ!