Bilet otwarty

Drodzy Widzowie!

Mimo niedogodności, które związane są z niespotykanym dotychczas na taką skalę we współczesnym świecie zjawiskiem, zachowujemy optymizm i jesteśmy pewni, że niebawem zobaczymy Was w pełnym zdrowiu i uśmiechniętych, a my będziemy mogli znów dzielić się z Wami pasją i miłością do kina. Tęsknimy bardzo za Waszym towarzystwem i naszymi rozmowami w kinowych przestrzeniach. Wiemy również, że Wam także brakuje możliwości zejścia w domowych kanap i obejrzenia na naszych ekranach najnowszych filmowych premier.

Ponieważ nie możemy się doczekać kiedy wszystko wróci do normy już teraz zachęcamy Was do kupienia Biletu otwartego. Do 30 kwietnia 2021 r. bilet będzie można wymienić na dowolny seans repertuarowy. Do każdego biletu otwartego w promocji – duży popcorn w cenie małego.

Pozdrawiamy!

Kup bilet

Regulamin akcji bilet otwarty

 1. „Bilet otwarty” należy wymienić przed seansem/wydarzeniem w kasie instytucji na bilet, na docelowy seans/wydarzenie. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.
 2. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany „biletu otwartego” na inny rodzaj. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość „biletu otwartego” Instytucja ani Serwis Bilety24 nie zwraca różnicy.
 3. Podstawą do realizacji „biletu otwartego” jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na „bilecie otwartym” są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu, jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie „biletu otwartego” i może być traktowane jako próba oszustwa. W przypadku gdy numer lub kod uwidoczniony na „bilecie otwartym” jest nieczytelny lub został uprzednio wykorzystany, dany „bilet otwarty” zostanie uznany za nieważny.
 4. „Bilet otwarty” obowiązuje na wszystkie dni tygodnia, wyłącznie na komercyjne seanse filmowe.
 5. „Bilet otwarty” ma określony termin ważności do dnia 30.04.2021 r. Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności „biletów otwartych”
 6. Posiadanie „biletu otwartego” nie uprawnia do wejścia na wydarzenie oraz nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu bez uprzedniej wymiany na docelowy bilet, dostępny dla danego wydarzenia.
 7. „Bilet otwarty” nie podlega dalszej odsprzedaży.
 8. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu jak i wymiany „biletu otwartego”, należy kontaktować się bezpośrednio z Instytucją, do której „bilet otwarty” został zakupiony. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej)
 9. Serwis Bilety24 oraz Instytucji do której „bilet otwarty”  został zakupiony, nie przyjmują zwrotów „biletów otwartych”.
 10. Za niewykorzystany „bilet otwarty” Serwis Bilety24 oraz Instytucji do której „bilet otwarty” został zakupiony nie zwraca pieniędzy.
 11. Regulamin korzystania z „biletu otwartego” znajduje się na stronie: kinopolonia3d.eu – regulamin biletu otwartego.