Jak zwrócić bilet?

Bilety zakupione w kasie Kina Polonia

Zwrotu biletów należy dokonywać – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym – w kasie Kina Polonia. Jeżeli posiadacie Państwo paragon, potwierdzający zakup biletów, bardzo prosimy o okazanie w trakcie zwrotu. Ułatwi to nam pracę.
Dziękujemy.
Zwrot biletów na przełożony spektakl „Cudowna terapia”.

Bilety zakupione online w serwisie bilety24.pl

Zwrot środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpi automatycznie po okresie obowiązywania indywidualnego, systemowego formularza zwrotu (7 dni) – który zostanie Państwu udostępniony wraz z przesłanym powiadomieniem dotyczącym zmian zachodzących w wydarzeniu.

Pomocne informacje bilety24.pl

Moje wydarzenie zostało odwołane, w jaki sposób otrzymam zwrot środków?
Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie – bez konieczności kontaktu z Organizatorem i Serwisem Bilety24.

Moje wydarzenie zostało przełożone na inny termin, z którego nie mogę skorzystać. Czy mogę zwrócić bilety?
Procedura dotycząca zwrotu dla każdego z przełożonych wydarzeń jest ustalana indywidualnie. Prosimy postępować zgodnie z treścią otrzymanego z serwisu Bilety24 komunikatu.
Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie.